Pobieralnia Forum

FTBowiczów on-line:

Dodaj pozdrowienia

Zostań Patronem

Jak nas wesprzeć?

1. Wejdź na nasz profil KLIKAJĄC TUTAJ. Jeżeli nie masz konta, to się zarejestruj, a jeżeli posiadasz konto, to się zaloguj. Możesz zrobić to za pośrednictwem FaceBook’a.

2. Następnie kliknij “ZOSTAŃ PATRONEM“. Otworzy Ci się nowa strona. Wybierz interesujący Cię próg wsparcia oraz wybierz metodę płatności.

3. W zależności od metody którą wybrałeś wykonuj polecenia podane na stronie. W przypadku przelewu i PayPal’a.

Kliknij w obrazek by przejść do konta Radia FTB na Patronite

 

 

Zacznijmy od początku:

Jeżeli tu zaglądnąłeś drogi słuchaczu, to znaczy, że zainteresował Cię temat Patronite. Postaramy się zwięźle ale dokładnie wyjaśnić na czym polega ta forma wsparcia i dlaczego na nią się zdecydowaliśmy.

Czym jest Patronite?

Patronite – jest to platforma wspierająca twórców, artystów bądź inne formy rozwoju. W naszym przypadku jest to radio. Dzięki temu portalowi my jako radio mamy możliwość dzięki Waszemu wsparciu wciąż się rozwijać i spełniać Wasze oczekiwania. Patronite, to nie forma jednorazowego wsparcia (choć i tak też można), a comiesięcznej subskrybcji. Dzięki temu mamy świadomość, że cel, który chcemy zrealizować będzie dzięki Wam możliwy.

To nie koniec. Platforma jaką jest Patronite nie pozwala na czerpanie korzyści jednostronnej. Po prostu, nie może to wyglądać tak, że Wy wesprzecie Radio FTB, a my jako stacja nic Wam nie damy w zamian. Każda wpłata jest określona tzw. progiem. Próg, to kwota jaką wspierający decyduje się przeznaczyć na rozwój Radia FTB. W zależności od tego jaki próg wybierze, ma szereg przywilejów, które za tą kwotę oferujemy.

Dlaczego powstał Patronite?

Jak każdy sobie zdaje sprawę czasy nastały ciężkie. Obecnie nikt nikomu nie pomoże z dobrego serca czy z wierności do barw czy w naszym przypadku do stacji. Przez lata przewinęło się wielu wspaniałych ludzi w FTB, którzy bezinteresownie pomagali w rozwoju radia. Niestety… priorytety każdemu się pozmieniały i teraz aby coś zmodernizować, to trzeba słono… ojj słono zapłacić.

Wielokrotnie prosiliście abyśmy coś wprowadzili, coś co wyróżniałoby nas z pośród innych rozgłośni. Z wielką chęcią tego podjęlibyśmy się lecz zawsze rozbija się o koszty, a te są ogromne.

Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli stworzyć lepszą, funkcjonalniejszą stronę, forum, a co najważniejsze… będziemy mogli uzbierać pieniądze na w pełni funkcjonalną aplikację mobilną na wszystkie systemy operacyjne. Podaliśmy kilka z wielu przykładów modernizacji czy rozwoju technologicznego naszej stacji. Wielu pomysłów nie chcemy Wam zdradzać abyście mogli zostać mile zaskoczeni.

Jak to działa?