Pomagamy Lili

Witajcie kochani FTBowicze Wraz z naszym prezenterem Blackiem grającym dla was w naszym radiu od 2005 roku mamy do was ogromną prośbę której spełnienie nic was nie będzie kosztować a bardzo pomoże małej Lili. .

W związku że trwa okres rozliczeniowy chcielibyśmy was prosić o przekazanie swojego 1.5% podatku dla tej dziewczynki. Aby to zrobić należy:

W rozliczeniu PIT wpisz numer KRS Fundacji „Serca dla Maluszka”: 0000387207,
z dopiskiem w rubryce cel szczegółowy „4461 Lilia Kwiatkowska”.
Jeśli ktoś z was już się rozliczył lub po prostu chce pomóc można to zrobić również poprzez wpłatę na konto lub za pomocą SMS na numer 75142 o treści JESTEM 4461 wszelkie informacje znajdziecie na stronie: Lilia Kwiatkowska | Fundacja Serca dla Maluszka

Kim jest Lili?

To córeczka naszego prezentera Black’a tak ta która czasami wbiega do pokoju podczas jego audycji i chce bawić się światełkami na konsolce do grania. Lili to urocza 3.5. letnia dziewczynka u której stwierdzono spektrum autyzmu. Jest też diagnozowana w kierunku padaczki przed nią jeszcze trochę badań i oby nie potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Rodzice chcą jej też zapewnić wsparcie w postaci zajęć rehabilitacyjnych i różnego rodzaju pomocy mającej na celu bezpieczne wprowadzanie Liluni w ten pełen blasków i cieni świat.

Historie Lili oraz wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie: Lilia Kwiatkowska | Fundacja Serca dla Maluszka Black zagrał dla was już setki godzin przez te wszystkie lata teraz on potrzebuje naszego wsparcia. Bardzo liczymy na waszą pomoc.