27 urodziny RadiaFTB

27 urodziny! RadioFTB.net to najstarsza stacja radiowa w Polsce! Już od piątku będzie świętować huczne urodziny.

 

 

RadioFTB już w najbliższy weekend zaprasza wszystkich swoich słuchaczy na wielkie i huczne 27 urodziny, które odbędą się na trzech tematycznych kanałach. Club, Disco Polo oraz FlashFM. Od wczesnych godzin południowych do późnych godzin wieczornych będziemy bawić się przy najlepszej muzyce jaką prezentuje nasze radio. Ogromna liczba prezenterów przez wszystkie trzy dni będzie prezentować nie tylko nowości, ale również hity, które nasze radio przez lata zamawiali słuchacze. 27 urodziny radia FTB od piątku do niedzieli.

Urodziny radia FTB oraz goście specjalni! Przygotowali mnóstwo niespodzianek!

Przez trzy dni będziemy grać dla was każdy rodzaj muzyki, a na naszej antenie pojawią się również specjalni goście: DJ LOMAX – Mistrz Polski DJ’ów Clubsound DJ’s Cup 2020 oraz zespół Disco Polo Sobie Przeznaczeni
To jednak nie koniec niespodzianek! Podczas trzydniowej imprezy będziecie mieli szansę zdobyć podkładki pod myszkę z logiem Radia FTB! Wystarczy, że będziecie z nami i aktywnie uczestniczyć w naszych konkursach.
Zapraszamy Was do świętowania razem z nami! Pamiętajcie, że to dzięki Wam jesteśmy już od 27 lat na antenie. Dziękujemy za Wasze wsparcie i za to, że jesteście z nami!

Imprezę poleca portal disco polo – Disco-Polo.eu

27 URODZINY RADIA FTB