POBIERALNIA OTWARTA !

Informujemy, iż  uruchomiliśmy POBIERALNIE

Serdecznie zapraszamy do korzystania z niej, dodając oraz pobierając utwory/sety. 

Osoby najbardziej aktywne w dodawaniu utworów zostaną nagrodzone. 

sprawdz.png?v3

Skocz do zawartości

Arcadio

Prezenter Club
  • Zawartość

5
  • Liczba postów w Czacie

58
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana Arcadio w dniu 11 Maj

Użytkownicy przyznają Arcadio punkty reputacji!

Reputacja

4 Początkowy Uploadowicz

4 obserwujących

O Arcadio

Prezenter Club
  • Urodziny 22.02.1993

Ostatnie wizyty

232 wyświetleń profilu
  1. Arcadio

Nagrane audycje

2. Super audycja 😂🤣

3. Siema FTB! Panie, panowie, dzieci i dziadkowie... Dzielę się z Wami jednym ze swoich remiksów. Ten zrobiony był na życzenie jednej z kandydatek na moją połowicę Słyszała go tylko ona, więc czujcie się wyróżnieni [hide][/hide]
  4. Arcadio

Arcadio - EDM Yearmix 2014

Siema FTB!! Panie, panowie, dzieci i dziadkowie! Mam dla Was coś doskonałego do przypomnienia sobie, co nam hulało w głośnikach jeszcze 4 lata temu Zapraszam zatem na mój set podsumowujący rok 2014, nagrany w grudniu 2014.
  5. Dobry wieczór! Kłaniam się Wam niziutko jako nowy prezenter kanału "Club". Proces rekrutacyjny przeszedłem już jakiś czas temu, ale dość niecodzienna kontuzja uniemożliwiła mi natychmiastowe rozpoczęcie swojej muzycznej działalności tutaj. O mnie: Jestem Arek (25l.), mieszkaniec słonecznego Płocka w województwie mazowieckim. Swoją przygodę w radiami internetowymi rozpocząłem dość dawno temu, bo w 2010 roku. Mam za sobą granie w takich stacjach jak RP i PS, a także gościnne sety w zagranicznych radiach. Nie będę ukrywał, że zajmuję się także produkcją, a na swoim koncie mam kilka singli z gatunku Trance i Progressive House i właśnie takich brzmień możecie się spodziewać podczas moich audycji. Prywatnie jestem cynicznym introwertykiem, ale jak trzeba, to i duszą towarzystwa stać się potrafię. Prócz muzyki interesuję się piłką nozna, filozofią antyku, teoriami spiskowymi i zjawiskami paranormalnymi. No i trochę też alkoholem, aczkolwiek piję tylko dwa razy w roku: jak pada deszcz i jak nie pada deszcz Dodatkowo gorąco zapraszam do współpracy - jeśli jako tako umiesz śpiewać i nagrywasz coś w domowym zaciszu, to ta oferta jest kierowana do Ciebie! Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia na antenie ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ namiary na mnie: www.facebook.com/arcadio.official

Radio FTB jest społecznością skupioną wokół muzyki. Bardzo prężnie rozwijającą się i posiadającą bajecznie dużo do zaoferowania odwiedzającym Naszą stronę internetową. Radio FTB to pasja, kontakty, wiedza muzyczna, doświadczenie dj’ów oraz prezenterów aktywnych zawodowo. Słuchacze radia spędzają na www.radioftb.net kilka godzin dziennie, ponieważ każdy znajdzie tutaj coś przyjemnego dla siebie.