Połączenie dwóch "światów" muzycznych

Połączenie dwóch

"Mamo!", to najnowsza produkcja muzyczna, która powstała z połączenia sił dwóch skrajnych gatunkowo zespołów - Red Lips i Łobuzy - takiego projektu w Polsce jeszcze nie było.

Kolektyw Red Lips & Łobuzy, został zainspirowany takimi duetami jak Foo Figters & Rick Astley, czy Metalica & Lady Gaga. Jest to romans niepokornego rock n roll'a i szalonego disco. Z jednej strony przesterowane riffy gitarowe, rockowa energia koncertowa i chrypiące wokale, a z drugiej taneczne bity, przebojowe, lekkie melodie i dowcipne teksty, które podbiły wszystkie kluby i dyskoteki w Polsce. I choć fani obu formacji przyjęli tę wiadomość z niedowierzaniem, to muzycy udowadniają, że mimo wielu różnic potrafili znaleźć wspólny mianownik - energia, fun i dystans. To dowód na to, że muzyka jest i być powinna ponad jakimikolwiek podziałami, a muzycy potrafią porozumiewać się językiem uniwersalnym.

Utwór "Mamo!" powstał w studio nagraniowym Black Kiss Records. Wszystkie partie instrumentalne zostały zarejestrowane na żywo w tradycyjnej technologii analogowej i bez użycia sampli. Teledysk zrealizowało Mania Studio, a kompozycję oraz tekst napisali wspólnie wszyscy członkowie obu zespołów podczas jednej z imprez.

 

Tytuł: Mamo!
Wykonawca: Red Lips & Łobuzy
Tekst: Joanna Lazer, Bogumił Romanowski
Muzyka: Łukasz Lazer, Joanna Lazer, Arkadiusz Kopera, Bogumił Romanowski
Czas utworu: 3:32 min.
Teledysk (zdjęcia, montaż, produkcja): Mania Studio
Scenariusz: Mateusz Winkiel, Red Lips, Łobuzy
Wydawca: Red Berry Music

 

Komentarze ( 0 )